Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja 2019 retail&fashion

Październik 10- 09:30 - Październik 11- 17:00

Chcesz mieć realny wpływ na wyznaczanie trendów w modzie? Nie może Cię tu zabraknąć! 100% Retail & Fashion to jedyny convent marketingowy w Polsce, skupiający znane marki, specjalistów ds. PR i fashion marketingu, firmy współpracujące z branżą odzieżową oraz startupy i wschodzące brandy. Stawiamy na komunikację i praktykę, dlatego przedstawiane przez nas treści to przede wszystkim case studies.

Szukasz inspiracji dla promocji nowych rozwiązań w branży odzieżowej, obuwniczej lub bieliźnianej? Podczas 2 dni intensywnych prelekcji poznasz nowości proponowane przez retailerów i nawiążesz długotrwałe relacje z liderami z branży.

Tegoroczną edycję wydarzenia wzbogaciliśmy o warsztaty podczas drugiego dnia eventu, dzięki którym usprawnisz projekty realizowane w firmie.

Stawiamy na przyszłościowe kolaboracje i wartościowe relacje, dlatego poza inspirującą częścią wykładową i warsztatową, proponujemy profesjonalną sesję networkingową oraz wspólne after party. Gwarantujemy, że na długo nie zapomnisz tego eventu!

Bądź z nami 10-11 października 2019 roku w Starym Browarze w Poznaniu, gdzie poszerzysz swoją wiedzę w zakresie branży modowej.

Szczegóły

Start:
Październik 10- 09:30
Koniec:
Październik 11- 17:00
Strona internetowa:
https://retailandfashion.pl

Miejsce

Poznań
wielkopolska Polska + Google Map
Strona internetowa:
https://retailandfashion.pl
Instagram